„Żużel wczoraj i dziś” – wystawa czasowa w Muzeum Kolejnictwa

Żużel to z pewnością najbardziej popularna dyscyplina motorowa w Polsce, posiadająca licznych fanów. Mimo dość niszowego charakteru, trybuny są zapełnione niemal po brzegi, a w polskich klubach rywalizuje czołówka światowych zawodników. Nasza kadra narodowa w każdych mistrzostwach jest stawiana w gronie faworytów do tytułu. Zarówno dla kibiców oraz dla osób, które do tej pory nie interesowały się czarnym sportem, sprowadziliśmy wystawę czasową złożoną z interesujących archiwalnych fotografii oraz motocykla żużlowego. Wystawa odbywa dzięki uprzejmości Użyczającego – firmy One Sport, organizatora m.in. cyklu Mistrzostw Europy na żużlu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas, jednocześnie przypominając, że Muzeum Kolejnictwa jest czynne także podczas świąt.

2015 żużel wczoraj i dziś