Powierzchnia handlowa do wynajęcia na sezon 2021

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji wynajmu powierzchni części wagonu SR61, przeznaczonej do prowadzenia sezonowej działalności handlowej na terenie Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie. Oferowana powierzchnia wynosi 10 m2 i przeznaczona jest do sprzedaży pamiątek, żywności zapakowanej itp. W związku z epidemią rozpoczęcie działalności możliwe będzie po zniesieniu obowiązujących obostrzeń. Zakończenie najmu zaplanowane zostało na dzień 30 września 2021 r. Wynajmujący zastrzega sobie również ograniczenie lub zakazanie działalności Najemcy w zależności od sytuacji epidemicznej.
Licytacja odbędzie się 26 kwietnia, o godzinie 11.00, w budynku biurowym Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod nr tel. 58 7218631, e-mail:  parowozownia@koscierzyna.gda.pl, bądź w siedzibie Muzeum Kolejnictwa, przy ul. Towarowej 7.