Koncert na jublieusz Muzeum

Z okazji 25-lecia Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie oraz 10-lecia Muzeum Ziemi Kościerskiej serdecznie zapraszamy na koncert Michała Jurkiewicza i Przyjaciół, który odbędzie się 26 października o godz. 18.00 w zabytkowej parowozowni Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, ul. Towarowa 7. Michał Jurkiewicz jest kompozytorem, autorem tekstów, producentem muzycznym, multiinstrumentalistą. Gra na instrumentach klawiszowych, skrzypcach i altówce, śpiewa. Od 10 lat jest członkiem zespołu Grzegorza Turnaua. Współpracuje z wieloma artystami, m. in. Kubą Badachem, Dorotą Miśkiewicz, Andrzejem Sikorowskim. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie oraz miłośnikiem kolei. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.