III Mistrzostwa Pomorza w wyścigach drezyn ręcznych – już 14 września

Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy do Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie na  Mistrzostwa Pomorza w wyścigach drezyn ręcznych. 14 września do Kościerzyny zawitają drezyny napędzane siłą mięśni. Częśc posłuży do rekreacyjnych przejażdżek na terenie Muzeum, zaś jedna zostanie poddana ciężkim próbom podczas licznych konkurencji jazdy na czas i precyzję.  Uczestnicy zawodów będą mieli okazję zwiedzić stałą ekspozycję taboru kolejowego, ruchomą makietę oraz wystawy czasowe. Zawody odbędą się w czterech kategoriach: I – szkoły podstawowe (IV-VI klasa), II – szkoły podstawowe (VII-VIII i gimnazjum), III szkoły średnie, IV – open. Zgłaszanie drużyn w dniu zawodów w godzinach 9.30-11.00, rozpoczęcie o 11.30, zakończenie o 14.00, Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród o 14.30. Trzy najlepsze osady z każdej kategorii otrzymają puchary i nagrody.

W trakcie imprezy będzie można otrzymać również kolejny element okolicznościowych puzzli wydanych na 100-lecie Niepodległości.

Regulamin i oświadczenia niezbędne do wzięcia udziału w zawodach, publikujemy poniżej

Regulamin zawodów 2018

Oswiadczenie dla opiekunów osoby niepełnoletniej

Oświadczenie dla opiekuna grupy